Після «революції на граніті» було таке ж розчарування суспільства, як і нині після революції на Майдані

17 листопада на Вічевому майдані в Івано-Франківську представники молодіжного крила УНП – Української народної молоді провели акцію, присвячену 16-річчю «студентської «революції на граніті» – першої масової акції опору комуністичному режиму, що тоді вже хитався. Про це ЗІКу повідомили 20 листопада у прес-службі ОО УНП.

«Мало хто згадає вимоги студентів, мало хто пам’ятає подробиці тієї революційної пори, тому що багато ідеалів того протистояння, студентського голодування, залишилися не реалізованими, – зазначив у своєму виступі голова Івано-Франківської облорганізації УНП, мер Калуша Ігор Насалик. – Але емоційний стан запам’ятався багатьом: жменька студентів виступила проти потужного тоталітарного монстра. Їх були не сотні й сотні тисяч, як в час помаранчевої революції, їх було тільки півсотні голодуючих і декілька сотень тих, хто підтримував молодь.

Після «революції на граніті» було таке ж розчарування суспільства, як і нині після революції на Майдані. Проте без «революції на граніті» не було б Незалежності України, не було б і Помаранчевої революції».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s