Заради збереження гідного іміджу революції на граніті для історії і майбутніх поколінь.

Foto: Zenon Chaikovsky
Від автора:
З оказії того, що останнім часом багато скандальних політиків почали заявляти публічно про свою участь в акції студентського голодуваня в жовтні 1990 року, з”явилася потреба відмежуватися від таких скандальних заяв і вжити відповідних інформаційних і юридичних заходів з метою збереження гідного іміджу революції на граніті для історії і майбутніх поколінь.
Своїми заявами ми засвідчуємо свою участь в акції “Революція на граніті”. Я прошу, щоб кожен сам сказав, що він чи вона голодували або брали участь в акції голодування студентів як охорона. Цих людей я шукаю. Пояснюю: є різні статуси. Одні почали голодування 2-го жовтня і вийшли раніше з тих чи інших причин, інші приєдналися пізніше. А є такі, які як почали 2-го числа і тягнули принципово далі, не знаючи наперед як все скінчиться. Серед них була і я, тому не дам збрехати. Не всіх добре пам’ятаю в тій жменці, що залишилась,тому прошу про особисте підтвердження своєї участі в акції студентського голодування 1990 року. Ця інформація важлива для історії і для правди, яку потрібно шанувати, бо це була перша революція гідності, участь в якій не проплачувалася замовниками і керувалася виключно ідеалістичними намірами української молоді в повернені України своєму народу.

Голодуючі носили головні пов”язки білого кольор з написом “Я голодую”, чим відрізнялися від охорони табору і активістів і організат

Foto: Kostya Kovalenko https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206178258869958&set=a.10206178256229892&type=3&theater&comment_id=10214786521071133¬if_t=comment_mention¬if_id=1536343413627026

орів головних акцій протесту під час студентського голодування, які в свою чергу носили пов”язки чорного кольору. Голодуючі і охорона вважаються рівноправними учасниками акції студентського голодування. Кожен робив свою справу як міг і за це кожному велика подяка.

Zenon Chaikovsky Приїхав до Києва 5-го разом з Маркіяном Іващишиним. На наступний день повернувся до Львова, організували студентський страйк і через день назад до Києва. Голодування почав з 8-го і аж до перемоги! Тепер залишились тільки спогади, пару чорно-білих негативів і пов’язка, яка за тих декілька днів приросла до мого чола…
Rostyslav Diduh Василь козак той голодував найбільше. Десь на компі маю його фото. Контакти на жаль втратив.
Ігор Коцюруба З другого жовтня я у Львові організовував страйки й відправки груп підтримки на Київ . Шостого прибув на Майдан .
Андрій Салюк Я знаю що Славко Мудрий голодував до кінця. 14 (!) днів.
12 осіб з політеху припинили голодування після 10 дня, бо треба було їхати в Запоріжжя, допомогти розпочати там голодування.
Чомусь мені в голові крутиться така інфо, що тільки семеро осіб голодували весь термін.
Роксоляна Шимчук І нам хлопці не дали голодувати!… Дівчатам! Хто був в службі обслуговування, а кого відіслали пр вузах людей підіймати… До цього часу вибачити їм цього не можу!!!-:)))
Андрій Хавунка Довго голодувала Людмила Гридковець(Баранник) і Ярина (забув прізвище,нині покійна((( )
Ігор Особік Ihor S. Osobik голодував 7 днів. Потім захворів,здається
Петро Чумало Тиждень (
Ігор Коцюруба 13 – Ярослав Мудрий . навіть 14
Kein automatischer Alternativtext verfügbar.

Igor Grubiy ist mit Ярослав Мудрий unterwegs.

9 жовтня 1990р. 5 Стриян приєдналися до студенської революції на граніті.Минуло 25 р.На фото з Ярославом Мудрим.

Андрій Кардаш Якщо Ярослав 14, то я 13 бо поїхав на день раніше.
Luba Shara Я була з 3 жовтня, але 13 днів не голодувала.
Andriy Dzoban Був з першого і до останнього дня.Спочатку в охороні,а пізніше голодував 6 днів.В лікарні на 6 день сказали ,що сильно впав цукор ,і порекомендували виходити,що я і зробив.
Андрій Хавунка Був з другого дня і до упора. Голодував п”ять днів.Захоплював червоний корпус універу.
Dmytro Kloczko Дмитро Мороз 13 голодував. Я – 7
Andriy Dzoban Dmytro Moroz !Я жив з Дмитром Морозом в одному наметі на початку!

Lyubomyr Begey 5 днів з 13 вересня

Foto: Lyubomyr Begey

 

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s